wtorek, 18 grudnia 2012

Co kupić facetowi na święta ? - poradnik prezentowy


Mężczyźni mają wszystko

Jaką odpowiedź usłyszysz, gdy poprosisz o wskazówki? “Kochanie, mam wszystko…”. Rzeczywiście, mężczyźni często są najzupełniej zadowoleni ze swojego stanu posiadania. W przeciwieństwie do pań, nie widzą zwykle potrzeby uzupełniania garderoby o rzeczy z najnowszych kolekcji. Nie widzą też pustek na półce z kosmetykami. I – co wstyd przyznać – czytają dużo mniej niż kobiety. Oczywiście, bez wahania wymienią kilka przedmiotów, które naprawdę chcieliby mieć. Ale przecież nie kupisz najnowszego Ferrari… Jak więc wybrać prezent dla mężczyzny, by trafić w jego gust?
Gadżet zawsze mile widziany

To nie stereotyp, że panowie lubią gadżety. Nieprzypadkowo nazywa się je zabawkami dla dużych chłopców. Cecha wspólna? Są zupełnie niepraktyczne, efektowne i zabawne. Poza tym nie ma ryzyka, że kupisz coś, co mężczyzna już ma – wybór jest naprawdę ogromny. Postaw na coś, co go rozbawi. Może nietypowe akcesoria do biura? Ochroniarz na USB odstraszy każdego, kto zbliży się do jego biurka. Również wszelkiego typu łamigłówki jako antidotum na nudę w pracy spotkają się z jego uznaniem. Mężczyźni też cieszą się zwykle z gadżetów elektronicznych, takich jak odtwarzacz plików muzycznych i wideo z milionami dodatkowych funkcji.

Przeżyj to sam

Nie możesz mu kupić Lamborghini? Ale możesz mu zafundować przejażdżkę tym legendarnym autem. W Internecie znajdziesz wiele firm specjalizujących się w tego typu prezentach. Może kupisz ukochanemu lot balonem? Tacie możesz sprezentować sentymentalny powrót do czasów wojska, wykupując bon na strzelnicę. Brat najchętniej nie zdejmowałby słuchawek z uszu? Doceni kupon na didżejskie szkolenie w jednym z topowych klubów.

Ostatnia deska ratunku

Jeśli w panice biegasz po sklepach, przeczesujesz fora internetowe i blogi w poszukiwaniu inspiracji i nadal nie wiesz, co mu kupić, rozwiązaniem mogą być bony prezentowe. To karty, które zasilasz wybraną kwotą. Pozwalają na zrobienie zakupów w wielu sklepach sieciowych. Dzięki temu miłośnik muzyki i literatury sam skompletuje swój wymarzony prezent w Empiku. I choć przyjęło się, że zdradzanie ceny prezentu to nietakt, lepsza niewielka gafa niż nietrafiony podarunek.

Przyjaciel prawdę ci powie

Nie wiesz, co mu kupić? Zapytaj jego przyjaciela. Mężczyźni sporo czasu spędzają, dyskutując o gadżetach, sprzęcie muzycznym czy wymieniając się uwagami na temat muzyków. Szczególnie jeśli panowie znają się od lat, kolega może być nieocenionym źródłem informacji. Prawdopodobnie nigdy nawet nie słyszałaś o połowie rzeczy, które ci podpowie. Twój partner będzie pod wrażeniem, gdy pod choinką znajdzie np. płytę, która dwa tygodnie temu zachwycał się w pubie.

Tego nie kupuj pod żadnym pozorem!

Skarpetki i krawat? Absolutnie zakazane – zgodnie twierdzą wszyscy zapytani panowie. Ciepłe skarpety, piżama czy tanie kosmetyki kojarzą się z podarunkiem od… niezbyt zainteresowanej siostrzeńcem cioci. Na liście gwiazdkowych koszmarów wysoko plasują się kapcie i akcesoria do golenia. Unikaj też takich prezentów, jak świąteczne reedycje płyt czy gotowe zestawy kosmetyczne – to najlepszy dowód na to, że brakowało ci pomysłu. Na okrzyki radości nie licz też, jeśli mężczyzna znajdzie pod choinką o dwa numery za duży sweter z jelonkiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo wam dziękuję za każdy komentarz ! :*

Staram się odwiedzać i komentować wasze blogi :)

Jeśli spodobał Ci się mój blog zaobserwuj go, jeśli spodoba mi się Twój, również zaobserwuję . ;)