wtorek, 13 sierpnia 2013

Bańki chińskie na cellulit


Gumowe bańki chińskie – nie dość, że działają szybko i skutecznie, to w dodatku efekt zauważalny jest już po kilku zabiegach.

Antycellulitowy masaż bańką chińską polega najpierw na zasysaniu „problematycznego” kawałka skóry, a następnie wykonywaniu podłużnych lub kolistych ruchów w kierunku węzłów chłonnych. Ważne, aby przed zabiegiem nasmarować ciało oliwką – wtedy bańka będzie się przesuwać bez problemu. Następnie podciśnienie, które wytwarza się w bańce, powoduje zassanie skóry i tkanek, a to z kolei wpływa na ich przekrwienie i wyraźną poprawę ich kondycji. Dodatkowo masaż pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. Przyspiesza także przemianę materii oraz redukcję tkanki tłuszczowej.

Najlepiej, aby masaż trwał około 15-20 minut i był powtórzony w 10-12 seriach, z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Zadowalający efekt powinien być wówczas widoczny już po upływie miesiąca.

Jaka jest cena takiego zabiegu? W profesjonalnym salonie kosmetycznym koszt wynosi od 40 do 100 zł, jednak masaż można wykonać także samodzielnie, bo bańki dostępne są w aptekach. Średnia cena zestawu 4 baniek wynosi około 20-30 złotych, a ich średnica waha się od 3 do 7 cm.Nie wszyscy mogą jednak stosować gumowe bańki chińskie. Masaż nimi jest niewskazany szczególnie dla kobiet w ciąży, osób z żylakami, zaburzeniami krzepliwości krwi, stanami zapalnymi skóry, zapaleniem stawów, obrzękami, gruźlicą i nowotworami.


Jak zrobić masaż bańką chińską ?


http://www.youtube.com/watch?v=wWy1qKcSgXU

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo wam dziękuję za każdy komentarz ! :*

Staram się odwiedzać i komentować wasze blogi :)

Jeśli spodobał Ci się mój blog zaobserwuj go, jeśli spodoba mi się Twój, również zaobserwuję . ;)